Lampy LED

     W naszej ofercie znajdują się lampy produkcji polskiej, renomowanych firm: SVAR Sp. z o.o. oraz BRILUM S.A.. Są to produkty szerokiego zastosowania, od lamp uniwersalnych LED ONE po najnowocześniejsze oświetlenie o zwiększonej szczelności MEDIC. Lampy oraz źródła światła LED są świetnym zamiennikiem lamp sodowych, żarówek, świetlówek oraz innych, dodając do tego same korzyści: światło barwy dziennej (poprawia widoczność oraz samopoczucie), znaczne zmniejszenie poboru energii elektrycznej, co przekłada się na mniejsze rachunki, zwiększona żywotność lampy a także mniejsze gabaryty.

     Szczególnie godną uwagi lampą jest LED ONE oraz jej bardziej zaawansowany wariant LED ONE SMART. Seria LED ONE jest przeznaczona do wielu zastosowań, są to uniwersalne źródła światła. Świetnie spisują się przy oświetlaniu pomników, budynków, ulic, placów, peronów kolejowych, oraz w wielu innych miejscach, gdzie zastosowanie ma światło przemysłowe. Z kolei LED ONE SMART jest idealną propozycją, gdy chcemy zmaksymalizować oszczędność energii przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wygody użytkowania oraz efektywności świetlnej. Lampy te posiadają czujnik zmierzch oraz ruchu, w związku z czym wyłączają się całkowicie razem ze świtem, oraz zużywają tylko 10% swojej energii gdy nie ma nikogo w pobliżu i pełna moc nie jest potrzebna (gdy czujnik ruchu go nie wykryje i nie włączy lampy) - oszczędności sięgają nawet 80%!

     Lampy serii HIGH BAY są świetnymi zamiennikami lamp przemysłowych, wykorzystywanych w halach oraz innych pomieszczeniach dużych gabarytów. Dzięki swej konstrukcji mogą być bez problemowo i natychmiastowo umieszczone w miejsce starych, tradycyjnych lamp, dzięki czemu ciągłość emisji światła zostaje zachowana. Oszczędność energii wynosi nawet 60%, także koszt zakupu i wymiany żarówek odchodzi w niepamięć, dzięki zastosowaniu diod LED o wysokiej trwałości i czasie świecenia.

     Lampy serii JUPITER przeznaczone są głównie do oświetlania ulic i dróg, ale także placów. Wyposażone są w bardzo wydajne diody LED (139lm/W) a ich żywotność sięga 70 000 godzin. Lampy JUPITER są tak skonstruowane aby mogły współpracować z hybrydowymi systemami zasilania. Posiadają zasilacz stało-prądowy umożliwiający zasilanie diod napięciem stałym z baterii akumulatorów ładowanych energią uzyskaną z paneli ogniw fotowoltaicznych i turbiny wiatrowej. Zasilacz składa się z połączonych równolegle modułów. Każdy moduł odpowiedzialny jest za zasilanie jednego paska zawierającego 9 diod LED. Awaria jednego modułu powoduje, że wyłączony jest tylko jeden pasek z diodami, a pozostałe świecą bez przeszkód.

     Świetlówki LED HORUS przeznaczone są do skutecznego i taniego oświetlania wnętrz budynków, biur, hoteli oraz innych miejsc użyteczności publicznej. Zastępują z powodzeniem tradycyjne świetlówki w standardzie T8. Można wybrać spośród źródła światła z przezroczystą gładką, przezroczystą ryflowaną lub mleczną osłoną w trzech wersjach barwowych: chłodna, naturalna oraz ciepła biel. Tradycyjne źródła światła korzystają z napięcia zmiennego. W trakcie pracy migotają z częstotliwością 50 razy na sekundę. Świetlówka LED HORUS przekształca prąd zmienny na prąd stały i emituje światło stale, chroniąc w ten sposób nasze oczy, mniej je męcząc.

źródło merytoryczne: foldery producenta

Partnerzy oraz klienci